Niedziela CHRZEST PAŃSKI - 13.01.2019 r.

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.

3. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci. Gorąco zapraszamy dzisiaj na Różaniec fatimski na godz. 15.30. Msze św. w tym tygodniu według stałego porządku, jedynie w środę dodatkowa Msza św. rano o godz. 7.00.

4. W tym tygodniu zakończenie kolędy:

Dzisiaj: - 13. 01 od godz. 13.00 -  Drużków Pusty i Kąty:   od Marii  i WiesławaTokarskich do Danuty i Pawła Wołodko.

Wtorek – 15.01.  od godz. 9.00 – Porąbka Iwkowska cz. II – cała :   od Elżbiety i Jan Tucznio do Bożeny i Wojciecha Krzyżak.

Środa – 16.01.  od godz. 9.00 - Porąbka Iwkowska  cz. III i Drużków  Pusty – cała:  od Filomeny Nowak  do Zofii Zapiór.