poniedziałek - 20.06.22
godz. 18:00
1./ O dobre urodzaje, szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, zgodę w rodzinach oraz z prośbą i ciągłą opiekę Matki Najśw. i św. Józefa z int. mieszkańców Kąty – Zatoki i Katy wzdłuż rzeki.

2./ Od mieszkańców Kąty Centrum z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinach, uchronienie od nieszczęść, opiekę Maryi i św. Józefa dla całej parafii.

wtorek - 21.06.22
godz. 18:00
1./ Od mieszkańców Połom Mały cz. III z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinach, uchronienie od nieszczęść, opiekę Maryi i św. Józefa dla całej parafii.

2./ Msza św. w int. rodzin Katy – Ptaszkowa z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog. w rodzinach, uchronienie od nieszczęść i opiekę Maryi i św. Józefa.

środa - 22.06.22
godz. 10:00
W int. młodzieży klas ósmych z podz. za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Najśw. i św. Józefa z okazji ukończenie Szkoły Podstawowej.
godz. 18:00
1./ Msza św. dziękcz. – błag. z okazji urodzin Grzegorza z podz. za szczęśliwe przeżycie 30 lat, z prośbą o dalsze łaski i błog. oraz opiekę Maryi i św. Józefa w dalszym życiu dla niego i jego rodziny z int. mamy i siostry.

2./ O Boże błog. i Dary Ducha Świętego dla ks. prob. Jana z int. Stanisława i Emilii Maciaś w podziękowaniu.

czwartek - 23.06.22 -
godz. 18:00
1./ W int. Ks. Piotra z okazji imienin, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Najśw. i św. Józefa w życiu i pracy duszpasterskiej z int. Rady Parafialnej, grup i stowarzyszeń.

2./ W int. Ks. prob. Jana z okazji imienin, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Najśw. i św. Józefa w życiu i pracy duszpasterskiej z int. Rady Parafialnej, grup i stowarzyszeń.

piątek - 24.06.22 -
godz. 08:00
W dniu zakończenie roku szkolnego w int. dzieci naszej szkoły, nauczycieli i wychowawców, Msza św. dziękcz. – błagalna.
godz. 18:00
1./ + Jan Maciasz w dniu imienin z int. syna Janusza z rodziną.

2./ + Jan Maciasz w 30 dzień po śm. z int. żony.

Poza parafią
Jan Maciasz z int. wnuczki Zuzanny i wnuka Bartłomieja.
sobota - 25.06.22
godz. 07:00
1./ + Anna Tokarska w 26 rocz. śm. i męża Jakuba z int. córki z rodziną.

2./+ Bolesław Tokarski z okazji Dnia Ojca z int. synów z żonami.

Poza parafią
1./ + Piotr Stanuch z int. Cecylii Stanuch z rodziną.

2./ + Albin Wysowski z int. Dominika i Sylwii Orzeł.

niedziela - 26.06.22 -
godz. 07:00
W 45 rocz. ślubu Anny i Eugeniusza z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Najśw. i św. Józefa, oraz Dary Ducha Świętego na dalsze lata wspólnego życia dla nich samych i ich dzieci z rodzinami z int. dzieci.
godz. 09:00
Jan Stanuch z okazji imienin i rodziców: Jana i Julii z int. córek z rodzinami.
Poza parafią
Lucyna Stanuch z int. Pawła Maślanki z rodziną.
godz. 11:00
W int. Bartłomieja z okazji 18-tych urodzin z podz. za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, błog. Boże oraz opiekę Matki Bożej i św. Józefa w dalszym życiu.
- - Poza parafią
godz.
Poza parafią są sprawowane są Msze św. gregoriańskie za śp.

+ Piotr Stanuch i

+ Albin Wysowski