34 NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 28.11.2021 r.

34 NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA                                             28.11.2021 r.

1. Niedziela dzisiejsza jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego i Uroczystością Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata, dla podkreślenia, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie. Dzisiaj jeszcze Msza św. o godz. 9.00 i 11.00 i po południu  o godz. 15.00 Droga Krzyżowa do Krzyża Jubileuszowego.

Przyszła niedziela to już pierwsza niedziela Adwentu, Msze św. według stałego porządku.

2. W tym tygodniu Msze św. według programu Misji Świętych. Kolejny raz gorąco prosimy, aby każdy z parafian, tak zorganizował sobie czas, aby wziąć udział w tym szczególnym czasie łaski.

3.W tym tygodniu  nie spotkań i zbiórek.

4. Dekanalne spotkanie przedstawicieli Caritasu – 4 grudnia  tj. sobota godz. 10.00 w Czchowie.

5. Przypominamy rodzicom, aby zakupili lampiony dla dzieci na Roraty.