3 niedziela zwykła - 22.01.2023 r.

1. Dzisiaj jeszcze Msza św. o godz. 9.00 i 11.00. Dzisiaj o godz. 10.30 Schola z Iwkowej wystąpi z koncertem kolęd, przyjdźmy wcześniej na Msze św. W przyszłą niedzielę porządek Mszy św. bez zmian, w ciągu tygodnia również, jedynie w środę dodatkowa Msza św. rano o godz. 7.00.

2.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- we wtorek            -   św. Franciszka Salezego, bpa i dokt. Kośc.

- w środę                -  Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

- w czwartek          -  Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

- w sobotę              -  św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dok. Kośc.

3.  W najbliższy czwartek  serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe   członkinie Akcji katolickiej, Caritasu, Towarzystwa Przyjaciół naszego Seminarium   na godz. 17.00 na plebanię. Natomiast w piątek gorąco prosimy członków Rady Duszpastersko – Ekonomicznej na plebanię na godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary na leczenie chorego z Brzeska.

5.  Przypominamy o Koncercie Noworocznym, który odbędzie się  dzisiaj o godz. 16:30 w sali GOK-u w Iwkowej.

6.  Porządek kolędy w tym tygodniu:

- poniedziałek – 23.01. – od godz. 9.00 - Połom Mały cz. IV:    od Jana Kuliga do Mari Nowak.

- środa – 25.01. – od godz. 9.00 -   Kąty Góry cz. I:  od Małgorzaty i Jana Waligóry do Marty i Szczepana Bieniek