25 Niedziela Zwykła - 23.09.2018 r.

1. Dzisiaj jeszcze Msza św. o godz. 10.00 i po południu Msza św. o godz. 16.00 w przyszłą niedziele podobnie i w ciągu tygodnia Msze św. o stałej porze. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Prosimy wszystkich o obecność.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- w czwartek             - św. Wincentego a Paulo, kapł.

- w piątek                - św. Wacława, męcz.

- w sobotę                - Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. Spotkania i zbiórki w tym tygodniu:

- spotkanie „Caritasu”                                - wtorek godz. 19.00

- DSM                                                       - piątek godz. 17.00.

- Grupa Młodzieżowa bł. Karoliny, zapraszamy młodzież z klasy ósmej i trzeciej gimnazjum              - piątek godz.. 18.30.

- ministranci                                               - sobota godz. 8.00.

-    Schola dziewcząt                                     - sobota - godz. 9.00.

4. Pod patronatem Akcji Katolickiej już po raz 11 zespół „Iskra Bożego Miłosierdzia” koordynuje akcję „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast i wiejskich dróg świata”  Nasza parafia po raz 5 pragnie włączyć się w tę światowa modlitwę, za siebie, za swoją miejscowość i za cały świat. Zapraszamy serdecznie wszystkich w przyszłą niedziele na godz. 15.00 przed nasz pomnik Świętego Jana Pawła II przed kościołem. Liczymy na  obecność tych wszystkich, którym bliskie są wartości w intencji których pragniemy się modlić, ufając mocno w Boże Miłosierdzie

5. W najbliższą niedziele 30 września rozpocznie się Wielki Tygodniowy Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej w Bochni.

6. Bardzo dziękuje wszystkim składającym dziś ofiary na listę, a przeznaczone na wynagrodzenie dla pana organisty. Dziękuje serdecznie zapisującym te ofiary.